E pazakontë! Shikoni çfarë gjen brenda kutisë së konservës (VIDEO)
Zoe Butler nga qyteza e Arnold-it të Mbretërisë së Bashkuar brenda konservës ka gjetur një gjë të shumë të çuditshme. Kur ka hapur konservën nëna e dy fëmijëve, mendoi se kishte blerë një konservë peshku, por brenda saj ishte edhe një ‘fytyrë njeri’ në miniaturë.

“Unë e hapa kapakun dhe pash diçka të pazakontë, ngjyrë vjollce. Kur e zbraza konservën dhe e preka me pirun, pashë se ishin sy”, tha Butler.

Ajo këtë krijesë të zymtë ia dërgoi prodhuesit "Princes", ndërsa kompania i kërkoi falje dhe njoftoi se hetimit teksa kanë filluar.

Ndërkohë duket se gruaja ka vendosur ta ruajë këtë krijesë të vdekur të panjohur deri në fund të procesit të hetimeve për ta vertetuar se çfarë është dhe nga ka ardhur ajo. /albeu.com/
Shtuar më 05/02/2015, ora 14:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori