E pazakontë, këta punonjës ndalojnë trenin për të shpëtuar dhinë nga dëbora (VIDEO)
Hekurudhat Austriake kanë publikuar pamjet e pazakonta kur dy drejtues treni rendintë shpëtojnë një dhi të mbetur nën dëborë.

Ngjarja ka ndodhur pranë Gesaeuse National Park, pasi është pikasur nga treni se si kafsha kishte mbetur nën shtresë dëbore me brirët pak jashtë, në luftë për të mbijetuar.

Austria po përjeton dhe ajo një dimër të pazakontë, me sasi bore deri në tre metra.
Shtuar më 10/01/2019, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori