E pastreha në Venezuelë shqyen macen për ta ngrënë (VIDEO)

Pëlqej
Kalimtarët në Rio Chico të Venezuelës, janë tmerruar kur e kanë parë një grua të pastrehë, që kishte shqyer një mace dhe po e hante.

Ata janë përpjekur ta ndalojnë, nga frika se mund të infektohet me mishin e papjekur të maces së ngordhur, por ajo ishte e uritur dhe nuk ndalonte.

Raportohet se ky nuk është rasti i vetëm, pasi venezuelasit po presin kafshë kryesisht endacake për t’i ngrënë, meqë blerja e mishit është e pamundur me pagat e tyre tepër të vogla. /albeu.com/


Shtuar më 12/10/2017, ora 18:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori