E pabesueshme tymos 50 cigare në të njëjtën kohë (VIDEO)
Përmes videos së më poshtme ju do të shikoni momentin kur një djalosh tymos 50 cigare në të njejtën kohë. Pas tymosjes së një numri kaq të madh cigaresh ai më pas kthehet dhe i konsumon ato.

Ndonëse duket e pabesueshme, kjo e vërtetë ka ndodhur, dhe mund t konfirmohet permes pamjeve nga video e regjistruar. /albeu.com/


Shtuar më 01/07/2016, ora 11:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori