E pabesueshme, shikoni çfarë del në pjatën e gatimit (VIDEO)

Gjate nje emisioni gatimi ne TVSH, krimbi bente apel per ndihme...

Posted by JETA OSH QEF on Monday, June 1, 2015
Në këtë video ju do të shiokoni se si gjatë një emisioni gatimi në TVSH, ne shikojmë që në momentin e përgatitjes së pjatës së sallatës, del një krimb. Kjo është një video e publikuar nga Jeta është qejf, me mbishkrimin "krimbi kërkonte apel për ndihmë".

Kjo është një video e bërë hit në internet, si një mënyrë për të treguar se dhe pse në një emision televiziv nuk kushtohet vëmendja dhe kujdesi i duhur ndaj higjenës së ushqimeve. /albeu.com/
Shtuar më 02/06/2015, ora 14:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori