E pabesueshme, reshje të dendura bore po bien në Kosovë (VIDEO)
Moti këtë javë është përkeqësuar dukshëm dhe reshjet e borës janë rikthyer në muajin maj.

Të reshurat e shiut kanë pushtuar vendin që nga mëngjesi, por në Rugovë të Pejës ka pasur edhe reshjeborës.

Mot i ngjashëm është në gjithë Ballkanit. Edhe në Bosnjë sot kishte të reshura të borës.
Shtuar më 14/05/2019, ora 19:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori