E kishte me nxitim, Rama injoron hallet e banorëve të Belshit (VIDEO)
Kryeministri Rama ishte sot në Belsh në kuadër të turit të llogaridhënies me qytetarët.

Turi në fjalë parashikon prezantimin e projekteve të realizuara dhe dëgjimin e problematikave nga qytetarët, por kësaj radhe kryeministri ka vepruar ndryshe.

Ai është mjaftuar vetëm me mbajtjen e fjalimit te tij duke e mbyllur takimin pa dëgjuar problematikat nga banorët e zonës duke treguar se e kishte me të shpejtë. /albeu.com/
Shtuar më 02/06/2018, ora 17:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori