E kap duke e tradhtuar, gruaja i "merr shpirtin" burrit duke e rrahur me grushta (VIDEO)
Pëlqej
Ndodh që janë burrat ata që rrahin dhe torturojnë gratë kur i kapin duke i tradhtuar, por kësaj radhe ndryshon puna.

Një grua ka kapur bashkëshortin e saj duke e tradhtuar teksa e ka ndjekur deri në shtëpinë e së dashurës.

Ajo e ka thirrur të dalë jashtë dhe më pas e ka rrahur keqaz, ndërkohë që burri tenton të hyjë në shtëpi për t'u fshehur. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2017, ora 16:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori