E jashtëzakonshme, nget makinën pa duar (VIDEO)
Një 25 vjeçare amerikane ka frymëzuar qindra e mijëra përdorues të internetit me historinë e saj dhe sakrificën që bën për të realizuar nevoja edhe pse është pa duar.

Ajo përdor shkopinjtë për të ngrënë me këmbë, bën tualet gjithashtu me këmbë, i jep makinës po me këmbë dhe është totalisht e pavarur.

Në videon e postuarinternet me titull ‘Të hash një sanduic me këmbë’ ka tërhequr deri tani 300 000 persona që e kanë klikuar nga e gjithë bota.
Shtuar më 14/09/2012, ora 14:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori