Shkon në 1143 numri i të prekurve në vend (VIDEO)
Ka shkuar në 1143">1143 numri i të infektuarve në vendin tonë, ku gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv vetëm 6 persona.

Ndërkohë 233 prej tyre vijojnë të mbeten aktivë.

Rastet më të shumta janë në Tiranë, Durrës dhe Krujë.

vijon,...
Shtuar më 01/06/2020, ora 11:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori