Ndërhyn garda, përplasje me protestuesit (VIDEO)
Ndërkohë që disa protestues kanë çarë rrethimin e policisë duke u futur tek shkallët e Kryeministrisë, të tjerë kanë hipur tek skelat para zyrës së Ramës.

Ndërkohë, pjestarë të Gardës së Republikës janë duke ndërhyrë për të larguar qytëtarët përmes hedhjes së bombave shokuese dhe gazit lostjellës. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2019, ora 11:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori