E frikshme! Pitoni gjigant hyn në banjo pronari e filmon (VIDEO)
Pëlqej
Ky është momenti i frikshëm ku që një gjarpër i madh u gjet në banjon e një shtëpie në Queensland.

Piton i madh u filmua duke u ngjitur në tavan ndërsa banorët e shtëpisë u tmerruan, përcjell albeu.com

Duke marrë sa më shumë hapësirë ​​të jetë e mundur, gjarpri shtrihet për të shijuar dushin.

Pitoni është mbi dy metra i gjatë dhe është një nga gjarpërinjtë më të mëdhenj të Australisë të cilët njihen për gjatësinë e tyre. /albeu.com/


Shtuar më 14/03/2018, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori