E frikshme, burri hedh gruan nga ballkoni: Kështu i fshehu gjurmët (VIDEO)
Pëlqej
Këto janë momentet tronditëse ku shihet një gruaje që vritet nga bashkëshorti i saj në Brazil.

Pamjet e tmerrshme tregojnë gruan Tatiane Spitzner duke u larguar nga bashkëshorti Luis Manreber pasi ai e ndjek atë përmes një garazhi nëntokësor.

Më pas ajo shkon drejt një ashensori ku ai e godet dhe e mban me forcë, para se ta mbyste dhe trupin e saj ta hidhte nga ballkoni i katit të katërt.

Gjithashtu në pamjet filmike do të shikoni shfaqin momentin kur pedagogu 32-vjeçar i biologjisë merr trupin e vdekur të gruas së tij dhe e fut në ashensor e më pas pastron gjurmët e gjakut.
Shtuar më 24/09/2018, ora 12:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori