E FRIKSHME / 45 milion amerikanë në rrezik nga tornadot (VIDEO)
Disa qytete në Amerikën qendrore po përjetojnë natën e disatë nën alarmin e uraganëve për shkak të motit të keq.

Si pasojë e kushteve atmosferike, autoritetet kanë bërë me dije se në rrezik janë rreth 45 milion njerëz, ndërsa dy persona kanë ndërruar jetë si pasojë e tornadove që goditën të së martën vendin.

Mediet paralajmërojnë se disa tornado të fuqishme janë parë në Ohio, Kentucky, Illinois dhe Indiana. /albeu.com/
Shtuar më 01/03/2017, ora 13:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori