E dhimbshme, Britney Spears ndan me ndjekësit momentin kur theu këmbën (VIDEO)
Britney Spears, ndau në rrjet pamje nga incidenti i saj i fundit kur theu këmbën madje dëgjohet edhe zhurma.

Në video Spears shfaqet e veshur sportive me pantallona të shkurtra të zeza dhe një crop top.

momentin e fundit shohim sesi këmba përthyhet dhe këngëtarja rrëzohet në dysheme nga dhimbja e tepërt.

"Unë kam 6 muaj që nuk kam kërcyer!!!! Dhe po …. E di që jam këmbëzbathur… mos qeshni se e zotëroj më mirë skenën kështu!!!! PS, ju mund të dëgjoni kur kam thyer këmbën këtu ???… .. më falni është pak e zhurmshme !!!!!"


Shtuar më 27/02/2020, ora 15:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori