Policia shpërthen granatën pranë Gjykatës Kushtetuese (FOTO-VIDEO)

Update - Para pak çastesh, policia ka shpërthyer në mënyrë të kontrolluar granadën e dorës ë u gjend pranë Gjykatës Kushtetuese.

09:125 - Një mjet shpërthyes dyshohet se ndodhet në oborrin e Gjykatës Kushtetuese të Kosovës. Policia tashmë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka izoluar pjesën ku dyshojnë se ndodhet ky mjet.

Në vendin e ngjarjes ka dalë edhe ekipi i deminimit të FSK-së. /albeu.com/

Shtuar më 18/11/2015, ora 09:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori