Dy gra për një burrë (VIDEO)
Asnjëra nuk kishte ngatërruar kishë dhe që të dyja e kishin në plan të martoheshin me të njëjtin burrë. Nuk bëhet fjalë poligami, por për një konflikt. Kjo ka ndodhur në Valparaiso Kili. Kalimtarët kanë parë spektakël pasi dy nuset janë përleshur në rrugë dhe janë sharë me fjalë nga më të ndyrat. Skena është filmuar dhe është hedhur në YouTube. Video e gjatë tre minuta është parë nga më shumë se 18 mijë persona deri tani. Që ta sqarojmë, nuk bëhet fjalë për ndonjë ndodhi të vërtetë por për një shfaqje teatri. /albeu.com/
Shtuar më 16/10/2013, ora 14:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori