"Dua të lidhem virtualisht", Enca zbulon publikisht kriteret e të dashurit ideal nga karantina (VIDEO)
Këngëtarja e dashur për publikun, Enca, ishte në një lidhje live me emisionin “Pop Culture” në Top Channel, ku tregoi si po i kalon ditët në karantinë.

Gjatë intervistës, Dojna Mema e pyeti Encën nëse po flirton me ndonjë djalë aktualisht dhe këngëtarja u përgjigj se është në kërkim.

“Dua të lidhem virtualisht, kush është i interesuar, duhet të jetë mbi 1.90 i gjatë, me shpirt artistik, me sens humori, të di gjuhë të huaja, që ka qenë në çdo shtet të botës”, u shpreh Enca duke qeshur e më pas shtoi se për këto kushte po bënte shaka.

Shtuar më 06/04/2020, ora 10:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori