Dua Lipa sëmurë, anulon koncertet (VIDEO)
Dua Lipa po shijon një periudhë të suksesshme në jetën e saj, por ndonjëherë jo të gjitha shkojnë siç duhet.

Teksa ajo po shijonte turin e koncerteve së bashku me Bruno Mars, diçka ka ndodhur dhe është sëmurur.

Ajo njoftoi se po vuan nga një dhimbje e madhe e dhëmbit dhe i është rekomanduar nga mjeku që të mos performojë.

"Shpresoj të mund të kem një rikuperim të shpejtë dhe të kthehem sa më shpejt që është e mundur", u shpreh Dua në një video në Instagram.

Dua performoi në disa koncerte në Australi ku shoqëronte Bruno Marsin për disa performanca. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 15:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori