Dështojnë për ditën e sotme protestat anti-shqiptare në Maqedoni (VIDEO)
Ka dështuar ditën e sotme, protesta e iniciativës “Për Maqedonibashkuar” kur nuk arritën të mblidhen as 200 persona para Parlamentit.

Në ngjarjen e paralajmëruar ishin të pranishëm organizatorët e iniciativës dhe u mbajt gjithashtu një performancë muzikore.

Organizatorët lidhën edhe shirita në rrethimin para Parlamentit me anë të të cilëve donin të thonin se nuk do të ketë pengesë mes Parlamentit dhe popullit. /albeu.com/
Shtuar më 04/03/2017, ora 17:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori