"Dridhe dridhe" në autobusin e Rilindjes (VIDEO)
Kreu i Partisë Socialiste,Edi Rama, është ndalur në Gjirokastër për të prezantuar skuadrën e Rilindjes në këtë qytet. I pritur mes brohoritjeve të shumta nga pjesëmarrësit në këtë tubim në qytetin e Gjirokastrës, kryesocialisti Rama ka shprehur mirënjohjen e tij.

Më pas kryeu i selisë rozë është shprehur i bindur se populli i Gjirokastrës me votën e tij ka për ti dhënë përgjigjen e merituar Berishës dhe Partisë Demokratike.

Por më interesantja vjen nga brenda "Autobusit të Rilindjes". Rrugës për në Tepelenë, atmosfera brenda tij është rritur ndjeshëm dhe e gjithë falë muzikës popullore që po dëgjohej brenda tij.

Por pavarësisht kësaj Rama ka qëndruar i heshtur në sendiljen e tij megjithëse ka patur ftesa të tipit: "Dridhe dridhe". /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2013, ora 15:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori