Dramatike, momenti kur banorët kapin hajdutin brenda shtëpisë (VIDEO)
Rubrika ‘Policia’ e Drejtësia në Kosova, ka transmetuar xhirime ekskluzive të aksionit të Policisë së Kosovë, ku është arrestuar një person i dyshuar për grabitje.

Aksioni i Policisë është zhvilluar në Mitrovicë, ku pas ndërhyrjeve të njësiteve të policë i dyshuari arrestohet.

Njësitë policore siç shihet në xhirimet e transmetuara nga emisioni “Drejtësia në Kosovë”, pas informacioneve të pranuara nga qytetarët intervenojnë dhe arrijnë që ta vënë në pranga të dyshuarin.

Aksioni zhvillohet në rajonin e Mitrovicës, ku sipas informatave që kishte pranuar Polica i dyshimti kishte hyrë në një shtëpi private me dhunë.

Siç shihet nga pamjet e filmuara i dyshuari pasi kishte arritur të hynte me dhunë në shtëpi, kishte marrë sasi të arit
Shtuar më 10/05/2019, ora 09:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori