Dora e Bushit në dorën e Mishele Obamas, të gjithë për këtë veprim po flasin (VIDEO)

Edhe pse parti të ndryshme familja e Obamës me familjen e Bush kanë marrëdhënie shumë të mira e kjo u duk në ceremoninë e varrimit të senatorin McCain, shkruan albeu.com.

Gjatë seremonisë Xhorxh W. Bush merr një karamela nga bashkëshortja e tij Laura Bush dhe ia jep gruas së Barak Obamës, Mishele Obama.

Ky veprim u pëlqye shumë në rrjetet social nga komentuesit.

Gjithashtu në këtë ceremoni vajza e senatorit Mccain nuk la pa kritikuar Donald Trumpin duke thënë se ky i fundit e ka gabim kur thotë ta bëjmë sërish Amerikën të Madhe pasi kjo fundja është e madhe./albeu.com/
Shtuar më 02/09/2018, ora 11:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori