Donte t'i vidhte dyqanin, 82 vjeçarja bën për spital hajdutin (VIDEO)
Ky është momenti kur një shitëse 82 vjeçe përballet me një hajdut i cili hyri për të vjedhur në dyqanin e saj.

Në pamjet filmike do të shikoni se si e moshura përballet me hajdutin dhe e godet atë në kokë me shkopin e saj për ecje.

Fatmirësisht 82 vjeçarja pësoi lëndime të vogla.

Lidhur me këtë ngjarje, policia ka arritur të arrestojë një 28-vjeçar, i cili dyshohet për këtë grabitje.

Ngjarja ndodhi në një dyqan në Stoke, Trent.
Shtuar më 11/09/2019, ora 12:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori