Donin të dhuronin spektakël me frena dore, por përfundojnë në kanal (VIDEO)
Pëlqej
Një grup djemsh nga Shkodra menduan të dhurojnë spektakël duke e kthyer makinën me frena dore në vend, por jo çdo gjë ka shkuar ashtu siç donin ata.

Për një moment, makina i del nga kontrolli dhe përfundojnë një kanal.

Për fat të mirë nuk pati asnjë të dëmtuar.

Videoja në fjalë po bën xhiron e rrjeteve sociale duke ngjallur mjaft reagime edhe nga shoferët, të cilët me shaka thonë se "nuk duhen ngacmuar kot frenat e dorës". /albeu.com/
Shtuar më 28/09/2017, ora 14:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori