Do t'ju fiksojë, Xhensila dhe Ardian Bujupi publikojnë këngën (VIDEO)
Xhensila Myrtezaj prej kohësh ka dal pak sa nga stili i saj i baladave dhe jemi mësuar ta shohim edhe si "vajzën e keqe".

Ajo dhe Ardian Bujupi sapo kanë publikuar këngën e tyre më të fundit "Panorama" e cila nisur nga ritmet verore do t'ju fiksojë të gjithëve dhe do të kthehet shumë shpejt në një hit.

Look-u i të dy këgëtarëve në klip nuk ka të sharë, Xhensila dhe Ardiani goditën për herë të dytë në shenjë./albeu.com/
Shtuar më 10/07/2020, ora 14:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori