Do të kthehet apo jo? Saimiri jep vendimin për Enxhëllin
Një javë më parë, ish-konkurrentja e spektaklit Love Story në TV Klan, Enxhëll Lengo, ndërpreu ceremoninë e trëndafilave me një videomesazh ku i kërkonte Saimirit të rikthehej.

Ajo theksoi se ishte e dominuar nga emocionet dhe ndaj e mori atë vendim dy javë më parë, për t’u tërhequr.

Ndërkohë, Saimiri u shpreh se do ta mendonte dhe përgjigjen do ta jepte pikërisht sonte.

Saimiri deklaroi se e respekton Enxhëllin dhe fjalët e bukura që ajo i tha, por ka vendosur që të vazhdojë rrugëtimin me vajzat e tjera.

Ai gjithashtu theksoi se për dashurinë duhet luftuar.

“Në fakt ishte një moment emocionues sepse nuk e prisja fare, m’u deshën disa ditë të mendohem, por mendoj se për dashurinë njeriu duhet të luftojë dhe jo t’i kthesh kurrizin.
Shtuar më 01/02/2021, ora 22:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori