Do të habiteni! Si duket Kejvina e Ermalit pa "makeup" (VIDEO)
Ish-velina e emisionit “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella është tepër aktive në llogarinë në Instagram dhe hyn në kategorinë e personazheve publikë që nuk nguron që të publikojë foto apo video ku shfaqet pa pikë make-up-i.

fundmi, bukuroshja ka publikuar një video në Insta Story ku shfaqet ujë dhe sapun dhe kemi mbetur pa fjalë!

Fytyra e saj duket perfekte edhe pa makijazh, siç mund ta shikoni edhe ju vetë.


Shtuar më 08/04/2019, ora 13:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori