Do bëjë namin, publikohet balada e Fifit dhe Ermal Fejzullahut (VIDEO)
Dyshja e famshme e muzikës, Ermal Fejzullahu dhe Fifi, kanë bashkuar forcat dhe lajmin e kanë dhënë kohë më parë, por sot gjithçka është gati!

Dy kushërinjtë tepër të talentuar kanë sjellë një bashkëpunim, me të cilin po merreshin prej disa javësh.

“Përjetësi” titullohet balada e ndjerë e Fifit dhe Ermalit, e cila është pritur me padurim nga publiku.

Madje, videoklipi i kësaj kënge ka një histori tepër interesante të një çifti të dashuruar, që ju ftojmë të mos e humbisni.

Menjëherë pas publikimit, kënga ka marrë mijëra klikime në Youtube dhe pritet të bëjë namin këtë vjeshtë.

Çfarë prisni? Dërgojani menjëherë dedikim personit tuaj të zemrës!

Shtuar më 10/10/2020, ora 09:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori