Do qeshni me lot, Arbana dështon në tentativën për të hapur shampanjën si Besi (VIDEO)
View this post on Instagram

@arbanao 😂😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Arbana Osmani gjatë qëndrimit në Itali është takuar me Xhensilën dhe Besin të cilën ndodhen atje pasi aktori po filmon një skenë për filmin "Falco".

Teksa ndodheshin në një restorant, Besi është përpjekur të mësojë Arbanën si ta hapë një shishe shampanjë.

Moderatorja e ka postuar me video këtë moment epik ku shfaqet duke hapur shishen e në fund padashur e thyen duke u larë në shampanjë.

video dëgjohet teksa Arbana ia plas të qeshurës pas kësaj që ndodhi. Ndiqeni videon më lart dhe do qeshni edhe ju me lot.

Shtuar më 19/09/2019, ora 16:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori