Do mbeteni gojë hapur, Oriola Marashi tregon talentin si soprano (VIDEO)
Oriola Marashi është një ndër modelet më të njohura shqiptare, e cila e ka treguar për publikun që në fillimet e saj talentin në muzikë.

herët, ajo është marrë me opera dhe duket se ende vazhdon t’i rikthehet këtij pasioni.

Miku i saj, këngëtari Alban Ramosaj, ka ndarë me ndjekësit në InstaStory disa video të Oriolës e cila shfaqet duke kënduar dhe duhet ta pranojmë se na la pa fjalë!

Modelja shfaqet tërësisht ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim zakonisht.

E veshur me një fustan të zi të gjatë, ajo qëndron në skenë teksa tregon më së miri talentin e saj si soprano.

herët, Oriola kishte paralajmëruar se do të sillte një këngë nën emrin e labelit “OTR”, pjesë e të cilit ishte disa muaj më parë.

Mirëpo, marrëdhëniet e saj me Noizy-n u prishën dhe planet mbetën të parealizuara.

style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:177.917%;">
Shtuar më 11/10/2019, ora 10:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori