Djemtë amerikanë apo shqiptarë? Lei Kraja rrëfen me kë do preferonte të martohej (VIDEO)
Lei Kraja është padyshim një nga prezantueset më të bukura të ekranit dhe ndër më të komentuarat në media. Ajo mori famë të menjëhershme pas kthimit nga Shtetet e Bashkuara atje ku është rritur dhe është shpallur Miss. E ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel, ajo ka folur për historinë dhe eksperiencën e saj në Amerikë.

Ndër të tjera ajo ka folur rreth cunave amerikanë dhe shqiptarë dhe se si ata afrohen kur duan që një femër ta ngacmojnë.
Shqiptarët kujdesen më shumë për femrat. Edhe nga ana ekonomike i dinë detajet, ndërsa amerikanët janë më të drejtpër drejtë”, është shprehur prezantuesja seksi.

E pyetur nga Jonida Shehu nëse do dëshirontemartohej me një amerikan apo me një shqiptar, Lei është shprehur që kjo varet nga njeriu, por do dëshironte që të ishte shqiptar.
Shtuar më 09/01/2020, ora 09:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori