Djali godet dhe tenton të mbysë nënën në lumë: Ku po shkon njerëzimi? (VIDEO)
Një video e publikuar në Facebook këto ditë, shfaq një të ri duke e tërhequr zvarrë nënën e tij.

Nëna e moshuar tërhiqet zvarrë nga djali i saj, i cili e çon atë deri tek një liqen i pistë dhe më pas e gjuan atë në ujë.


Videoja ka tronditur të gjithë ata që e kanë parë. Shikojeni momentin e tmerrshëm:
Shtuar më 20/08/2018, ora 14:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori