Disku fluturues mbi Himalaje (VIDEO)
Ka vite të tëra që flitet për alienët, për ekzistencën e tyre, por edhe për "vizita" të tyre në planetin tonë, ndër vite janë publikuar edhe shumë video, me dyshime se objektet e dukura në to, janë UFO.

Ky mund të jetë filmimi më interesant në gjithë mardhënien e komplikuar mes UFO-ve dhe njerëzimit.

Një disk fluturues që duket qartë se lëviz shpeshherë me shpejtësi marramendëse, ndjek një avion pasagjerësh.

Faktet flasin për një filmim, i cili është regjistruar nga bordi i një avioni, që në atë moment ndodhej mbi Malet Himalaja gjatë ditës së shtunë më 25 mars të 2012. /albeu.com/

Shtuar më 01/04/2012, ora 15:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori