Dikush të mbajë Kejvinën, modelja më sensuale se kurrë (VIDEO)

Kejvina Kthellën e njohim që prej daljes së saj të parë në ekran si velinë e "Xing me Ermalin".

Modelia për një kohë të shkurtër u kthye në figurën publike më të dashur të shqiptarve duke fituar kështu dhe një numër të madh ndjekësish në Instagram.

Kejvina po e përdor shumë intensivisht Instagramin këtë verë duke e kthyer çdo postim të sajin në bujë për median rozë.

Së fundmi ajo ka postuar një video në Instagram ku shfaqet tepër sensuale duke dalë nga pishina luksoze dhe ekzpon në mënyrë tërheqësë format e trupit.View this post on Instagram

💙💙❗️

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Shtuar më 05/08/2019, ora 13:40
Tage: kejvina

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori