Digjet një makinë në Prishtinë (VIDEO)
Një veturë është djegur disa çaste më parë në rrugën ‘Hajdar Dushi’ në Prishtinë.

Në pamjet e Portalit.info shihet automjeti duke u djegur.

Ende nuk dihen arsyet e zjarrit, ndërsa dëshmitarët kanë thënë se për rastin janë lajmëruar edhe policia dhe zjarrfikësit.
Shtuar më 18/01/2020, ora 23:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori