Deputeti i PD-së bëhet hit në internet (VIDEO)
Pëlqej
Deputeti Agron Shehaj pati një moment të sikletshëm gjatë fjalimit të parë të tij në Kuvend duke shkaktuar të qeshura në sallë tek deputetët më të vjetër aty, të cliët janë mësuar me podiumin.

Fjalimi i tij është bërë hit në internet duke marrë shumë shpërndarje në rrjetet sociale, ku një pjesë e mirë e përdoruesve e justifikojnë me faktin se ai është i ri dhe "mjaft i kulturuar për atë sallë me ujqër të vjetër". /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2017, ora 09:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori