Deputetet që ndjekin modën dhe shpenzimet për garderobën (VIDEO)
Seancat plenare të ditëve të enjte për 29 gratë e politikës shqiptare është kthyer në një sfidë. Teksa 6 ministret e qeverisë vijnë të shoqëruara me makinat e tyre deri në hyrje të parlamentit, 26 deputetet e tjera nuk i kursejnë vetes disa shkrepje aparatesh fotografikë.

Një ditë më parë në specialen lidhur me deklarimet e pasurive të deputeteve, shumë prej tyre deklaronin llogarikonsiderueshme parash në banka dhe prona të paluajtshme, ndërsa teksa i pyet në lidhje me shpenzimet e bëra për veshjen shumë prej tyre ankohen për pamundësi për të bërë shpenzime, thekson "A1 Report". /albeu.com/
Shtuar më 13/07/2014, ora 12:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori