Depozita dhe pemë që bien mbi makina, pamje lufte nga tufani në Vlorë (VIDEO)
Pëlqej
Vlonjatët janë ngritur të frikësuar sot në mëngjes kur një erë e fortë ka shkatërruar një numër të madh makinash përmes rrëzimit të pemëve dhe depozitaveujit në tokë.

Mësohet se deri më tani ka disa makina të shkatërruara pikërisht nga pemët që kanë rënë, ndërsa rreziku ka qenë më i madh nga rrëzimi i depozitaveujit.

Kjo situatë ka shkaktuar panik në qytet duke rrezikuar ndjeshëm jetën e banorëve. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2018, ora 11:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori