Delfinët dhurojnë spektakël në bregun e Qeparoit (VIDEO)
Një grup delfinësh kanë vizituar Qeparoin duke dhuruar spektakël për pushuesit fare pranë bregut të detit.

Pamjet e delfinëve duke kërcyer të filmuara nga turistët kanë bërë xhiron e rrjeteve sociale.

Numri i delfinëve në ujërat e detit Jon dhe Adriatik është rritur ndjeshëm vitet e fundit, po ashtu janë vënë re edhe specie të tjera të rralla.
Shtuar më 21/06/2019, ora 13:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori