Del videoja, tufa me dollarë në dasmën ku ishte edhe djali i Sali Berishës (VIDEO)
Një video e postuar në Facebook nga faqja Malësi e Madhe nga një gëzim familjar ku hidhen tufa parash ka nxjerrë në pah emra VIP të politikës dhe skenës shqiptare.

Ndër ta spikasin djali i ish-kryeministrit Berisha, ish-zëdhënësja Juela Meçani, ish-kryepolici Shkëlzen Breçani, etj., ndërkohë që në skenë janë Aurela Gaçe dhe Fatmira Breçani.

Ato ia kanë marrë këngës shtruar në tokë, ndërkohë që të pranishmit i hedhin shuma dollarësh nga sipër. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2017, ora 11:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori