Dasma mbretërore, të ftuarit hanë me lugë floriri (VIDEO)
Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ku në një dasmë mbretërore të mungonin detajet, e një ndër to është edhe ajo e kompletit të florinjve të pirunëve dhe lugëve. Nga gjithë këto zëra që qarkullonin, pretendohet se Monika Kryemadhi është ajo e cila ka "larë" me flori çiftin mbretëror. Kjo vjen pas burimeve të sigurta për Blitz.al.

Në këtë martesë e cila ishte një paradë e vërtetë, nuk mungonin kurorat, gradat dhe tituj fisnikërie, fustane mondane e aksesorë luksi. Familjet fisnike dhe aristokrate sollën me vete edhe vëmendjen që i shoqëron ndërkombëtarisht. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2016, ora 17:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori