Dashni e madhe mes familjes së Fullanit dhe asaj të Metës (VIDEO)
Nuk ka kaluar pa komente në rrjetet sociale puthjet e shumta të shkëmbyera në hyrjeKatedrales Ortodokse në Tiranës mes familjes së ish-Guvernatorit të shumëpërfolur të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani dhe familjes së Presidentit Ilir Meta.

Gjatë shkëmbimit në hyrjekatedrales është vërejtur një familjaritet i madh mes zonjës së Metës, Monika Kryemadhit me Fullanin dhe familjarët e tij.

Ardian Fullani ishte Guvernatori i Bankës së Shqipërisë deri një vit e gjysmë më parë kur edhe u shkarkua pas skandalit të vjedhjes së 7 milion dollarëve në arkën e saj. /albeu.com/
Shtuar më 25/12/2017, ora 17:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori