Dalin pamjet e para nga përplasja e policëve me autorin e sulmit në Paris (VIDEO)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Këto janë pamjet e para nga përplasja e policëve me autorin e sulmit në Paris.

Si pasojë e sulmit, dy oficerë policie ndërruan jetë si dhe sulmuesi cili në ato momente po shtinte me kallashnikov drejt automjetit të policisë.

Ngjarja ka ndodhur në Champs Elysee, që konsiderohet si një nga bulevardet më të frekuentuara në botë.

Autoritet e sigurisë janë vënë në kërkim të sulmuesit të dytë që është në arrati, dhe kanë bërë të ditur se rastin janë duke e cilësuar si “sulm terrorist”. /albeu.com/


Shtuar më 20/04/2017, ora 23:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.