Dalin pamjet e para nga e sulmi në klubin e natës në Amerikë (VIDEO)
Të shtëna armësh janë dëgjuar në një klub nate në Arkansas, ku të plagosur kanë mbetur rreth 17 persona.

Në mediat e huaja po qarkullojnë edhe pamjet brenda klubit të natës ku ka ndodhur ngjarja.

Videoja e më sipërme është filmuar në momentin kur nisën të shtënat dhe dëgjohen edhe britmat e njerëzve duke ikur nga vendi i ngjarjes. /albeu.com/

Shtuar më 01/07/2017, ora 16:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori