Dalin pamjet nga aksioni i Njësisë Speciale në kazinotë e Karaçevës (VIDEO)
Njësia Speciale e Kosovës sonte ka hyrë në Karaçevë duke zhvilluar një operacion të madh, zonë kjo kufitare mes Kosovës dhe Serbisë.

Qëllimi janë kazinotë të cilat që një kohë të gjatë ushtrojnë veprimtarinë ilegale.

Kjo është bërë fal hetimeve shumë mujore për kazinotë ilegale që veprojnë në këtë pjesë. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2020, ora 23:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori