Ç'nuk do të bënin për të shitur një makinë (VIDEO)
Pronari i një kompanie që merrej me shitjen e makinave punësoi disa valltarë për të bërë një reklamë. E ku e dinte ai që në kompaninë e tij e kishte një yll.

Shitësi i makinave, Joseph Barzelay vendosi të shpaloste aftësitë e tij. Klipi i xhiruar nga disa njerëz që ndodheshin në dyqan është hedhur në internet dhe është përhapur menjëherë. Deri tani ka më shumë se 105 mijë klikime.
Shtuar më 30/10/2013, ora 09:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori