"Çmenduria" e rradhës e Ermal Mamaqit në koncertin e Metallica-s (VIDEO)
Jo rralë hasemi në rrjetet sociale me "çmenduritë" që moderatori Ermal Mamaqi ndan me ndejkësit.

Së fundmi artisti bashkë me bashkëshorten e tij, ishin prezent në koncertin e grupit të famshëm Metallica në Gjermani.

Ndërkohë që grupi performonte, në mesin e qindra të pranishmëve Ermali bërtiste më të madhe duke kërkuar këngën e re të Elvana Gjatës dhe Capital T.Sjellje tipike e shqiptarëve.

Kjo video ka ngjallur shumë të qeshura tek komentuesit.
Shtuar më 07/07/2019, ora 17:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori