Çmendet DJ Blunt, ofendon me fjalë të rënda Ledrin dhe Gjikon (VIDEO&FOTO)

Blunt & Real - Qika Jeme #bluntandreal #qikajeme

A post shared by BLUNT & REAL ICONS (@bluntandreal) on

Pëlqej
Dj Blunt dhe Real 1 janë ndër artistët më të dashur në trojet shqiptare. Me këngët e tyre të shumta dhe mjaft interesante, ata kanë bërë që gjithë publiku t'i dojë.

Por duket se dy këngëtarët i kanë shpallur ''luftë'', Ledrit dhe Gjikos.

Por kjo ka marrë përmasa edhe më të mëdha pasi janë përfshirë edhe komentuesit. Madje diskutimi mes Dj,reperit dhe komentuesve ka degjeneruar deri në ofendime të rënda në komente. /albeu.com/
Çmendet DJ Blunt, ofendon me fjalë të rënda Ledrin dhe Gjikon (VIDEO&FOTO)

Shtuar më 22/02/2018, ora 11:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori