"Çmendet" adoleshentja, qëllon në mes të natës me armë (VIDEO)
Një adoleshente që mesa duket i pëlqen aventurat ekstreme, ka bërë
një veprim të rezikshëm teksa ka marrë armën e ka qëlluarajër në prani të shoqërisë së saj.

Në një video të publikuar nga JOQ, vajza shfaqet duke qëlluar me pistoletë në ajër në mes të natës. Vendi i saktë nuk bëhet i ditur, por gjithsesi kjo gjë është shqetesuese, pasi përbën rrezik një sjellje e tillë.

Mbetet e paqartë se kur janë realizuar pamjet, kujt i përkiste arma dhe nuk dihet as identiteti i adoleshentes.

Shtuar më 18/10/2020, ora 08:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori